«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою

Manpower Ukraine

https://manpowergroup.ua

Услуги для бизнеса

Вакансии компании
Тетяна Бєляєва
Заступниця директора з питань розвитку бізнесу
ManpowerGroup Ukraine

Представництво ManpowerGroup, міжнародної HR-агенції, було відкрито в Україні ще у 2005 році. Тільки в нашій країні компанії співпрацює з більш ніж 100 клієнтами. А загальний партнерський портфель ManpowerGroup Russia & CIS налічує понад 900 клієнтів. До того ж ManpowerGroup стала надійним діловим партнером компаній, багато з яких входять до списку ТОП 500 найбільших корпорацій за версією журналу Fortune.

Представництво ManpowerGroup в Україні бере активну участь в найбільш значущих кадрових заходах країни і ось уже кілька років є беззмінним членом Торгово-Промислової Палати України. Протягом тривалого часу ManpowerGroup успішно співпрацює з Європейською Бізнес Асоціацією в Україні.

Ми зустрілись з Тетяною Бєляєвою, заступницею директора з питань розвитку бізнесу ManpowerGroup в Україні, яка приєдналася до компанії у 2017 році в ролі Провідного фахівця зі стратегічного розвитку клієнтів. За підсумками роботи 2018 року вона була відзначена почесною європейськоєю нагородою Extra Mile від Росії та країн СНД, продемонструвавши високі показники в 2018 році як за досягнутими результатами, так і по ставленню до роботи.

«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
Тетяно, ми читали, що за вашими плечима – понад 8 років роботи в HR індустрії в різних галузях (фармацевтика, FMCG, IT, ритейл, індустріальний сектор тощо). Як за цей час змінилась роль HR в компанії?
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
Дякую за цікаве запитання. Хочу сказати, що приємно спостерігати розвиток та зміцнення ролі HR в компаніях всіх галузей протягом цих 8 років. Якщо на початку мого професійного шляху в HR-галузі часто доводилося стикатися з ситуацією, коли плутали поняття HR, Рекрутер, Фахівець відділу кадрів, то зараз ці ролі визначені чітко у більшості компаній. Ба більше, з кожним роком HR все більше зміцнюється і його вплив на бізнес стає все більш вагомим при короткостроковому і стратегічному плануванні.
ManpowerGroup, де наразі ви займаєте посаду заступниці директора з питань розвитку бізнесу, входить в список 500 найбільших американських корпорацій за даними журналу «Fortune», а також щорічно, починаючи з 2003 року, визнається лідером в номінації журналу «Fortune» як «Найбільш шановна кадрова компанія Америки». Що з себе являє ManpowerGroup в Україні?
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
ManpowerGroup, в першу чергу – американська компанія. Ана українському ринку – це єдина глобальна HR структура, яка веде свою діяльність більш ніж 15 років. І, на мій погляд, це те, що нас виділяє. У нас дуже сильна корпоративна культура. Початок кар'єри кожного із співробітників починається з вивчення Місії та Цінностей компанії, знайомства з історією компанії – і це не гучні слова. Кожен співробітник в будь-який час може розповісти місію і цінності ManpowerGroup. Як у компанії, яка з 2011 року підтримує статус Найбільш етичної компанії Америки, у нас величезна увага приділяється Етиці бізнесу, дотриманню внутрішнім та зовнішнім вимогам і нормам і якості сервісів, що надаються. Регулярно головним офісом проводяться навчання і тестування всього штату, щорічно ми проходимо внутрішній аудит. Цього року, до речі, ManpowerGroup в Україні пройшла незалежний аудит міжнародних аудиторських компаній як Постачальник послуг для нашого глобального клієнта. В Україні ми надаємо основні лінійки сервісів – це аутстаффінг (послуги з працевлаштування громадян для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця) у всіх можливих інтерпретаціях, комплексні рішення або аутсорсинг окремих функцій, наприклад, RPO – аутсорсинг функції рекрутменту, аутсорсинг кадрового адміністрування та розрахунку заробітної плати, аутсорсинг зони ресепшен та інші. Ще одним великим напрямком є рекрутмент від топ-посад до позицій початкового рівня. Наша перевага полягає в підборі висококваліфікованих співробітників і топ-менеджерів. При цьому, так склалося історично, що наші клієнти звертаються до нас саме з такими запитами. І, звичайно ж, консалтинг: аутсплейсмент – програми, які дають необхідні інструменти і інформацію для співробітників, що звільняються, та які виходять на ринок праці, щоб їх перехід до пошуку нової роботи був плавним, і вони були впевнені в своїх силах і навичках; також на запит Клієнтів, ManpowerGroup в Україні надає огляди заробітних плат, кар'єрне консультування. Чим у цих сервісах виділяється саме ManpowerGroup? Міжнародними стандартами в відповідним рівнем сервісу. Ми підтримуємо постійний контакт з нашими колегами зі Східноєвропейського регіону з питань надання послуг, новинок, трендів. В останні кілька років я спостерігаю тенденцію, при якій глобальні компанії виділяють управління HR сервісів «під одну парасольку» та застосовують єдині стандарти на глобальному рівні. І тут ми лавіруємо між дотриманням рівня сервісу і локальними особливостями комунікацій та надання послуг. Наприклад, у нас є проект, в якому вся комунікація з боку клієнта ведеться колегами з Лондона - відчуваю, що я захопилася, дійсно люблю свою роботу і ManpowerGroup. Підсумовуючи, можу сказати, що ManpowerGroup в Україні – це compliance, етика ведення бізнесу, міжнародні стандарти надання сервісів та команда, яка любить свою роботу.
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
Люди – найцінніший ресурс компаній. Чому, на вашу думку, ця теза стала частіше лунати саме зараз та чи погоджуєтесь ви з нею?
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
Особисто для мене, для нашої компанії ця теза завжди була і залишається основоположною, в т.ч. тому, що цінності ManpowerGroup: Люди, Знання, Інновації. Тому - безумовно згодна. Звичайно ж, умови коронакризи всіх нас змусили звернути увагу на здоров'я людей..І в нашій компанії, і у наших клієнтів ми бачимо, що здоров'я співробітників та їх сімей стоїть на першому місці. Інше питання – дистанційна робота та те, наскільки важливо для компанії і керівників мати тісний контакт з людьми, щоб зберегти ефективність роботи і бізнесу в цілому.
Чи закінчена війна за таланти? Побутує думка, що коронакриза змінила розстановку сил на ринку праці, і зараз повернулась ера роботодавця. Чи погоджуєтесь ви з цим та чи значить це, що компаніям зараз буде простіше шукати співробітників?
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
Поточна ситуація з Covid-19 внесла свої корективи в розстановку сил на ринку праці, знизився попит з боку роботодавців, так само як і співробітники з обережністю відносяться до зміни роботи в умовах нестабільної економічної ситуації. Плинність персоналу знизилася, і це підтверджують всі аналітики. На ринок виходять сильні кандидати рівня ТОП і ТОП -1 - такий висновок я можу зробити за кількістю звернень до нас за послугою аутплейсмент. Тому, так, я погоджуся з тим, що позиція роботодавців посилилася на ринку праці. Але я б не говорила про кардинальні зміни, тому що в найближчий час багатьом компаніям доведеться виходити з кризи, а це неможливо зробити без сильної команди. Я впевнена, що боротьба за сильних фахівців залишиться актуальною.
Як, на вашу думку, події останніх місяців змінили відносини роботодавець-працівник?
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
В першу чергу дуже чітко стала зрозуміла позиція роботодавця щодо своїх співробітників і навпаки, як то кажуть «друг пізнається в біді». Ми всі стали ближчі один одному. Нарешті, для кожного стали зрозумілі такі поняття, як лояльність і захопленість, про які ми чуємо від топ-менеджерів і на тренінгах. Тому що в поточних умовах без цього неможлива ефективна, віддалена робота. Жоден жорсткий контроль( СRМ, скринінг екрану і інші методи такого роду) не зможуть зберегти ефективність роботи. Адже вона (ефективність) - це результат усвідомленого рішення кожного члена команди викластися на 100%, і розуміння кожного з нас відповідальності, яка покладена на нас в рамках займаної посади. Наприклад, спілкуючись зараз зі своєю командою, я розумію, що жоден тімбілдинг не міг так згуртувати нашу команду, як теперішня ситуація, і я дуже рада цьому. Як бачите, я намагаюся у всьому знаходити плюси.
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
Чи з’явились у бізнеса нові вимоги до співробітників у «новій реальності»? А у пошукачів до роботодавців?
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
Вимоги не з'явилися, а зміцнилися. Ми давно спостерігаємо зростання важливості особистих навичок – soft skills у порівнянні з технічними професійними навичками – hard skills. В умовах віддаленої роботи цінність soft skills збільшується. Мені подобається те, що ми йдемо до гнучкого графіку роботи, я вважаю, що він дозволить більш гнучко підходити до вибору кандидатів і роботи для двох сторін. Водночас, я вважаю, що вимоги кандидатів до роботодавця зростуть. Такі речі, як бренд роботодавця, стають актуальними як ніколи. Офіційна заробітна плата, соціальні гарантії виходять на перший план. І я впевнена, що кандидати будуть серйозно звертати увагу на ці пункти при зміні роботи.
Яким буде ринок праці у довгостроковій перспективі? Чи справдяться прогнози про те, що, наприклад, скоро багато професій зникнуть через автоматизацію?
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
Мені теж дуже цікаво, яким він буде. Впровадження нових технологій дозволяє нам оптимізувати і автоматизувати процеси – це факт. З іншого боку, не можу розглядати цю тенденцію як критичну. З автоматизацією у бізнесів з'являються нові запити і виклики, відповідно – з'являються нові професії. Тому- так, ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидкість змін буде більшою, тому необхідно «тримати руку на пульсі». Тренд на «постійне навчання і розвиток» буде набирати обертів та стане не особистим рішенням кожного з нас, а таким собі викликом та необхідністю для збереження роботи і перекваліфікації. Тому моя порада: вчитися гнучкості і бути відкритим до нового, і, звичайно, навчання та саморозвиток!
Як бізнесу та пошукачам адаптуватись до нових вимог ринку, до нової реальності? Як залишатись конкурентноздатними?
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою
Ви знаєте, є базові речі, які завжди залишаються актуальними - якщо ти хочеш чогось досягти, потрібно викладатися і старанно працювати, потрібно на 100% брати відповідальність за свій результат. Обов'язково потрібно постійно розвиватися і вчитися. Якщо ти хочеш писати і посилити свої комунікативні навички, потрібно читати, багато читати, і немає іншого способу збагатити свою мову. Щоб залишатися конкурентоспроможними, треба вивчати практики успішних країн і компаній. Теперішні умови дозволяють кожному з нас без проблем черпати інформацію з інтернету. Поки бестселери перекладають українською, проходить кілька років, користуйтеся іноземними джерелами та не відкладайте цю можливість. Безумовно, важливим є питання автоматизації, переходу в онлайн, але я б тут додала дуже важливе питання безпеки онлайн-ресурсів та інструментів. Будьте гнучкими і відкритими до нового, лише швидка реакція на зміни, знання і робота допоможуть утримати компанії і шукачів роботи на конкурентоспроможному рівні.
«Ринок праці буде змінюватися, і чим далі, тим швидше», - інтерв’ю з Тетяною Бєляєвою