Статьи

Вони змінили професію і долю

Короткий огляд історії проєкту «Крутий поворот»

Багато людей частину життя проводять на ненависній роботі, змушують себе вставати з ліжка вранці й знову братися за рутинні справи. Їм дуже не вистачає мотивації та підтримки для змін у своєму житті.

Pozitiv.ua підготував історії героїв, які зважилися на відважний крок: змінити професію, а слідом і долю. Всі публікації об'єднані хештегом #Крутий поворот. У них розповідається про життя людей: що було «до», що спонукало все поміняти й що із того вийшло.

Спільно з експертним партнером проєкту «Крутий поворот» grc.ua - сайтом для пошуку роботи - ми пропагуємо активний спосіб життя, рішучість і відповідальність за свої дії. Хочемо показати, що змінити долю в будь-якому віці - це реально і не страшно, якщо ви цього хочете.

Справа драйвова, коли ви відчуваєте силу ідеї

Історія Павла Себастьяновича: від програміста до бізнесмена і політика

Вони змінили професію і долю«І в цей момент все гупнуло – гримнув розвал Радянського Союзу. Нас в інституті готували до того, щоб ми проєктували комп'ютери, а в країну вже надходили західні комп'ютери».
Павла захопила сила ідеї, і він пішов з IT-сфери зовсім в іншу.

«Я буду малювати, навіть якщо осліпну»

Історія Дарії Засєди: від піарниці до художниці

Вони змінили професію і долю«Я все життя працювала в комунікаціях. Була і журналістика, і редакторська робота, і піар. Піару було цілих 20 років! Зміни прийшли в моє життя через втому».
Піти з піару і зайнятися образотворчим мистецтвом – це важко. Але це – свого роду одержимість.

Система хаду - результати були досягнуті «всупереч»

Історія Ігоря Джебяна: від інженера-конструктора радіоапаратури до інструктора гімнастики

Вони змінили професію і долю«Я старанно працював над собою протягом 4 років і вирішив всі питання по здоров'ю (спина, нирки, шлунково-кишкового тракту, серце, алергія) - увага! - за допомогою системи вправ. І тоді я зрозумів, що мені є чим поділитися з людьми! Найбільшою перешкодою на той момент були скепсис і недовіра моїх близьких і друзів».
Як захоплення ідеєю самовідновлення організму призвело до нового фаху.

«Друзі б не ризикнули цим зайнятися, бо їхня репутація не дозволить…»

Історія Тараса Крупи: від юриста до власника секс-шопа

Вони змінили професію і долю«Юридичні послуги приносили мені гроші, і мені було більше ніж достатньо. Тому на початку нової діяльності я зміг купити кілька секс-шопів, вони продавались, бо закривались. Я не прийшов в цей бізнес заробляти. Ось в чому моя відмінність від інших».
Захоплююча історія про те, як змінити прибуткове крісло юриста, що займається ліцензуванням і дозвільною документацією, на місце власника рідкісного бізнесу. Тарас відкрив кілька секс-шопів. Грошей поменшало, зате з'явилось відчуття наповненості та задоволення від справи, яка дуже потрібна людям.

«Все це створювалося з нуля. Як то кажуть, з голою дупою і на ентузіазмі!»

Історія Олександра Трубіна: від ведучого свят до засновника IT-компанії

Вони змінили професію і долю«На початку свого шляху спробував себе в ролі ведучого. Від програми, костюмів, музики й до техніки - все робив сам. Починав з свят для родичі
Для того, щоб знайти справу свого життя, іноді потрібно спробувати багато інших занять.

Як ви будете почуватися - відкривши «блакитний океан» в музиці:

Історія Катерини Білоконь: від комерційного директора до першої мотиваційної вокалістки

Вони змінили професію і долю«Багато людей, дізнавшись про мої пісні, дивуються, адже і правда, ніхто раніше не створював нічого подібного. Ще перебуваючи на посаді комерційного директора, зрозуміла, що семінари та тренінги - це добре, але частіше за все потрібно натхнення тут і зараз».
Як знання багатьох тонкощів менеджменту допомагає Катерині надихнути лідерів і бізнесменів на нові звершення і перемоги.

Три відкриття і жага успіху

З педагогіки в бізнес і соціальний консалтинг: історія Тетяни Гончаренко

Вони змінили професію і долю«Я хотіла працювати в школі саме тому, що вірила: учитель кардинально щось змінює. Вже після двох курсів навчання прийшла в школу: вести інформатику та математику. На жаль, попри те, то нас, ніби як, вчили бути педагогами - хорошим учителем відразу після університету людина не стає! Це було моє перше дивне відкриття».
Як допомагають прагнення йти вперед і спрага успіху. Історія педагога за освітою і бізнес-леді за покликанням.

Відкрийте «вікно можливостей»

Олег Дрижак (Дре): від фінансового брокера і політика до хайтек-підприємця

Вони змінили професію і долю«Згадуючи той час, роблю висновок: всі етапи кар'єри, виходить, були підготовкою до того, чим я займаюся зараз. Річ у тім, що у 2017 році мені пощастило познайомитися з класною командою хлопців, і ми почали разом займатися проєктом у віртуальній реальності. І знаєте, що цікаво? У 2013-му я пройшов курс режисури. Тоді мені просто захотілося спробувати себе в кіно. І ось виходить, що через чотири роки об'єднався з командою, яка робить круту технологію, щоб фільми з крутезною комп'ютерною графікою могла створювати кожна людина, - ось як воно зрезонувало!
Чому не треба боятися ризикувати.

Чай пили, китайською говорили: 100 сортів від майстра чайних церемоній

Куди самоскид довіз Андрія Ципко

Вони змінили професію і долю«Я народився і виріс в Полтавській області, в містечку Горішні Плавні. Воно будувалося при комбінаті з видобутку руди. І єдине місце заробітку для чоловіків - комбінат, а для жінок - трикотажні фабрики». «Хоч мої колишні колеги-водії й заробляють більше - не хочу повертатися до колишньої роботи. Зараз я як майстер проводжу виїзні чайні церемонії для багатьох компаній України».
Історія про те, як від професії водія великовантажного кар'єрного автомобіля перейти в чайну справу й стати майстром чайних церемоній.

Розвиватися, допомагати та надихати

Історія Аліни Солодкої-Долі: від заступника головного редактора жіночого видання до експерта по особовому бренду

Вони змінили професію і долю«Понад 5 років я пропрацювала в журналістиці: писала для глянцевих і діджитал-видань, брала інтерв'ю у найвідоміших людей, була заступником головного редактора. Мені дуже хотілося бути корисною, ділитися своїми знаннями та допомагати досягати іншим їх цілей».
Як піти у вільне плавання, при цьому залишатися вірною своїм цінностям і допомагати людям.

Ловить мить

Історія Анастасії Загороднюк: від продакт-менеджера до психотерапевтки

Вони змінили професію і долю«Мені б хотілося сказати, що в якийсь момент трах-бах - і мій світ змінився, в очах заіскрилися зірочки, в животі заграли метелики, а ноги самі понесли мене від стартапів і принесли до психотерапії за 6 тижнів. Але ні, все було інакше».
Бажання змінити професію може з'явитися в результаті довгого шляху до себе.

Моя піар-стратегія по життю: працювати з групами, чия музика подобається

Історія Анастасії Волокіти: від промислового дизайнера до піар-стратега культурних і музичних проєктів

«... Але я зрозуміла, що не хочу працювати« на дядю», що я - та сама прогресивна молодь і повинна зробити щось корисне в своїй країні, а не просто малювати майданчики, які депутати в рамках передвиборчих кампаній сунуть людям за гроші тих же людей».
Як прийти до власної піар-стратегії та розвивати культуру і нову українську музику, спираючись на свій досвід і допомогу однодумців.

З радістю ділюся «діамантами» знань

Історія нащадкового педагога Соломії Бойко: від вихователя дитячого садка до викладача в сфері стартапів

Вони змінили професію і долю«В моєму житті сталася подія, яка розділила моє життя на «до» і «після». Це день моєї участі в проєкті «Акули бізнесу», дивіться відео».
Як максимально реалізувати себе.

«Я зробив страшний внутрішній крок - вибір»

Історія Віктора Рубана: від маркетолога до хореографа та засновника продюсерського центру

Вони змінили професію і долю«Мені здається, що, коли люди шукають більш соціальних гарантій або додаткових бонусів, опускаються питання, які, можливо стануть перед ними: «навіщо я цим займаюся? куди далі?»
Про нелегкий вибір свого шляху, коли сім'я взагалі НЕ підтримує, та про невичерпний любов до спортивного бального танцю говорить Віктора Рубан.

«Для мене важливо творити красу»

Історія Юлії Дмух: від організатора презентацій до майстра по створенню іграшок і викладача творчих майстер-класів

Вони змінили професію і долю«Основні навички придбала тоді, коли вирішила змінити сферу діяльності. Я продовжувала працювати директором напрямки ще близько півтора року, це у мене був перехідний період. Я не прихильниця грюкнути дверима, розвернутися і піти. Підготувала «платформу», а потім вже прийняла остаточне рішення: вкластися в власний проєкт».
У Юлії були задатки до творчості, про які вона сама на якийсь час забула. Але важливо прислухатися до свого внутрішнього голосу і не пропустити щось дуже цінне і значуще у своїй долі.

Проєкт «Крутий поворот» створений спільно з експертним партнером grc.ua.

Історії героїв проєкту підтверджують, що все в наших руках. Змінити професію, а разом з нею своє життя - можна в будь-якому віці. Якщо дуже захотіти!

Вакансии дня

Комментарии